Wygodnie w ogrodzie. Szyjemy poduszki.

Żeby Twój ogród mógł być świątynią dumania, azylem, oazą spokoju – potrzebna mu będzie konkretna aranżacja. Meble ogrodowe? Oczywiście. Ale też wszelkie ozdoby, detale i najważniejsze, czyli wygodne, miękkie, ale też dekoracyjne poduszki. Poszewki możesz uszyć samodzielnie. Sprawdź, co proponujemy.

 

Ile i jakie poduszki do ogrodu?

 

W kwestii ilości górnej granicy nie podajemy 🙂 Im więcej, tym oczywiście wygodniej. Możesz zdecydować się na poduszki w różnym rozmiarze i kształcie. Szycie poszewek nie należy do trudnych czynności, więc z całą pewnością poradzisz sobie nawet z nieco wyszukanym kształtem. Kolejny punkt, czyli kolorystyka i wzornictwo. Tutaj z powodzeniem możesz eksperymentować. Możesz stworzyć kilka kolekcji poduszek, na przykład po trzy różnej wielkości w jednej kolekcji. Do zieleni ogrodu pasuje każda tonacja barw. Wzory są oczywiście jak najbardziej wskazane.

Jaki materiał na poduszki do ogrodu?

 

Musisz zdecydować się na materiał najwyższej jakości, wręcz luksusowy. Dlatego też proponujemy multifunkcyjne tkaniny Magic Home, które oprócz swojej niezawodnej trwałości zasługują na uznanie z powodu niezwykle łatwego utrzymania ich w czystości. To tkaniny plamoodporne. Posiadają innowacyjne apretury, które chronią włókna przed wnikaniem zabrudzeń. To pierwszorzędny pomysł. Z takich poduszek można cieszyć się przez długo, a przy okazji zadbać o stylowy wygląd ogrodu. Życzymy przemyślanych projektów i udanych aranżacji ogrodu.

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *