Dywan dla alergika

Zastanówmy się, jaki powinien być dywan dla alergika? Czy w ogóle znajdziemy taki na naszym rynku? Przecież musi być po pierwsze wykonany z przędzy, która nie będzie wywoływała alergii. Po drugie być wolnym od roztoczy. Po trzecie nie zawierać w materiale żadnych substancji szkodliwych. Sprawdźmy to.

 

Carpet Decor odpowiedzią na potrzeby

 

Okazuje się, że marka Carpet Decor jest odpowiedzią na oczekiwania względem dywanu dla alergika. Oferuje dywany produkowane przy pomocy innowacyjnych technologii. Mamy zatem styczność z dywanami przyjaznymi środowisku. Dodatkowo dzięki specjalnemu rodzajowi przędzy nie gromadzą one szkodliwych roztoczy kurzu. Ryzyko alergii w ich przypadku zostaje po prostu wyeliminowane.

 

Jakie jeszcze są dywany Carpet Decor?

 

Carpet Decor to marka, która zasługuje na szczególne uznanie również z powodu oferty dywanów łatwych w czyszczeniu. Specjalna technologia ich produkcji sprawia, że dywan nie wchłania rozlanych płynów. Do wyczyszczenia plamy z wina, długopisu, kawy, soku czy keczupu wystarczy szare mydło i woda. Dywany te są ponadto antypoślizgowe. W pełni bezpieczne dla osób starszych i dzieci. Pozostaje jeszcze kwestia wzornictwa i estetyki. Carpet Decor to luksusowa marka, dlatego pod tym kątem również nie można jej niczego złego zarzucić. Wręcz przeciwnie. Można powiedzieć, że dywany te tworzone są z pasją. To istne dzieła sztuki. To dywany wpisujące się w każdą stylizację wnętrz. Dzięki bogatemu wyborowi każdy znajdzie w ofercie coś szczególnego dla siebie.

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *